Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Värsked uudiskirjad ootavad lugejaid 10. märts 2015

eduko  
Ilmunud on kaks Eduko programmi uudiskirja - nr 7 ja nr 8. Uudiskiri nr 7 on pühendatud Eduko raames läbi viidud uuringute ja analüüside tutvustamisele. Uudiskiri nr 8 võtab kokku 2014. aasta teisel poolel tehtu. 

Uudiskirja nr 7 on koondatud programmi Eduko raames aastatel 2009-2014 läbi viidud mahukate haridusuuringute lühitutvustused. Kogumikku on koondatud  uuringute lühikokkuvõtted, keskendudes olulisemate tulemuste ja soovituste väljatoomisele, et rõhutada uuringutulemuste rakendusväärtust, mis tihti kipub tahaplaanile jääma.  Uudiskirja nr 7 saab lugeda siin.

Uudiskirjas nr 8 kirjutatakse 2014. aasta teisel poolel programmi toel läbi viidud olulisematest sündmustest ja tehtud arendustest. 2014. aasta sügisel toimus mitmeid põnevaid sündmusi, näiteks Hariduse koostööpäevad, Maarten Vansteenkiste motivatsiooniteemaline meistriklass, õpitoodete konkurss ja palju muud. Olulisi samme astuti uute õppekavade ja didaktikakestuse arendamisel kõikides programmi partnerülikoolides. Kõigest eelpool mainitust ja muustki saab lugeda uudiskirjast nr 8.

Lisaks värskelt ilmunud uudiskirjadele saab Eduko kodulehe uudiskirjade alalehel tutvuda ka kõikide varem ilmunud programmi uudiskirjadega.

Head lugemist!


Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ