Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

TPSis toimus konverents "Tark ja loov lasteaiaõpetaja" 11. oktoober 2011

eduko  
6. oktoobril toimus Tallinna Pedagoogilise Seminari aulas alushariduse ja täiendusõppe osakonna ja Tallinna Lasteaia Vesiroos ühiskonverents "Tark ja loov lasteaiaõpetaja". Konverents oli pühendatud kooli 75. juubelile ja kauaaegse koostööpartneri Lasteaed Vesiroos 40. juubelile.

 

Konverentsi põhiettekanded, TPSi õppejõu Jane Rätsepa  ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia dotsendi Kristi Kiilu esituses, mõtestasid lahti tarkuse ja loovuse tähtsuse õpetaja igapäevatöös.

 

2011. aasta kevadel TPSis kaitstud diplomitöö “Lapsest lähtuva kasvatuse olemus ja tähtsus lapsele eesti lasteaiaõpetajate ja kasvatusteadlaste hinnangutes” uurimistulemusi tutvustas õpetaja Ulla Orgusaar. Kolmanda kursuse üliõpilane Kadi Seeme esitas lühiülevaate oma seminaritööst “Mängulise õpikeskkonna tähtsus ja õpetaja roll selle loomisel”.

 

Loomingulise tervituse konverentsi osalejateni tõid TPSi üliõpilased õppejõud Marje Looritsa juhendamisel. Oma lugu õpetajaks kujunemisel rääkisid Vesiroosi Lasteaiast Marika Männik ja Liisa Reek. Sirje Almann alushariduse ja täiendusõppe osakonna juhatajana ja lasteaia hoolekogu esimees Gert Laanemaa lapsevanemana tutvustasid kuulajatele oma lugu.

 

Meeleoluka slaididega ilmestatud ülevaate õpetaja päevast lasteaias esitasid õpetajad Evelyn Alus ja Rahel Rist ning muusikaõpetajad Janne Kivi ja Iivi Meeksa tutvustasid muusikategevuste lõimimise võimalusi.

 

Lõpetuseks esitasid lapsed etenduse “Vesiroosi printsess” ja konverentsi kokkuvõtte tõi kuulajateni Tallinna Haridusameti peaspetsialist Marika Pettai.

 

Konverents toimus programmi Eduko toel.

 

 

Allikas: http://www.teatoimeta.ee/Konverents_Tark_ja_loov_lasteaiaop_428.htm

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ