Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Tuhat Tartu õpetajat saavad kingiks roosi 15. oktoober 2009

eduko  
Hea õpetaja kuu puhul kingib Noore Õpetaja Huviklubi täna tuhandele Tartu õpetajatele roosi, et tunnustada õpetajate tänuväärset tööd.

Tuhat erivärvilist roosi viivad Noore Õpetaja Huviklubi liikmed Tartu õpetajatele 15. oktoobril jooksul isiklikult kätte. 


„Hea õpetaja kuu eesmärk on õpetajaid meeles pidada ja ka teistele meelde tuletada, et õpetajad teevad tänuväärset tööd. Lillede kinkimine on selleks üks ilus võimalus,“ ütles Noore Õpetaja Huviklubi juht ja Hea õpetaja kuu korraldaja Alo Lõoke (pildil).


Oktoobrikuu jooksul on teisigi võimalusi õpetajate meelespidamiseks. Näiteks on kõigis õpetajakuuga liitunud koolides terve oktoobri jooksul üleval postkastid, kuhu õpilased saavad panna sedeleid kiitustega oma õpetajatele. Kõik endised ja praegused õpilased saavad õpetajaid kiita ka elektrooniliselt Hea õpetaja kuu veebilehel www.opetajakuu.ee.


Need, kes oma tänu sõnades väljendada ei taha, võivad oma õpetajale lihtsalt lilli viia.


„Kuna me kõigi Eesti õpetajateni ise ei jõua, võiksid ka kõik endised ja praegused õpilased mõelda, kuidas oma häid õpetajaid meeles pidada,“ rääkis Lõoke.


Selle aasta oktoobrikuus esmakordselt toimuva Hea õpetaja kuu tegevustega on praeguseks liitunud 239 kooli. Oktoobrikuu on jagatud neljaks teemanädalaks – järgmisel nädalal algav Tagasi Kooli nädal annab kõigile soovijatele võimaluse õpetajaametit omal käel proovida.


Oktoobri viimasel nädalal saavad kooliõpilased minna ülikoolidesse tudengivarjuks, et näha, kuidas tudengielu käib.


Kõigi Hea õpetaja kuu tegevuste kohta saab lisainfot veebiaadressilt www.opetajakuu.ee.


Hea õpetaja kuud aitab läbi viia sihtasutuse Archimedes õpetajahariduse edendamise programm Eduko, mida rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondist.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ