Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

TLÜ tudengid kutsuvad arutlema õpetajakutse ning hariduse jätkusuutlikkuse üle väikestes piirkondades 13. oktoober 2010

eduko  

 

Neljapäeval, 14. oktoobril korraldavad Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste Instituudi tudengid kaks haridusteaduslikku sündmust – hommik algab üliõpilaskonverentsiga „Mis teeb õpetajast Õpetaja?“ ning õhtupoolikul toimub avatud arutlusõhtu, mis uurib, kuidas oleks võimalik teha nii, et ka väikestes piirkondades säiliks hea hariduse saamise võimalus.

 

Üliõpilaskonverentsil otsitakse vastust küsimusele, milline peaks olema õpetaja suure algustähega. Ettekannetega astuvad üles praegused õpetajakoolituse üliõpilased, Rocca al Mare Kooli õpetajakoolituse projektijuht Meedi Neeme, Riigikogu kultuurikomisjoni esimees Peeter Kreitszberg ning Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste Instituudi õpetajahariduse osakonna juhataja Mai Normak. Lisaks ettekannetele ning toimuvad temaatilised töötoad, mida viivad läbi Tallinna Ülikooli karjäärinõustajad ja üliõpilased ning noored õpetajad.

 

Konverents toimub TLÜ Mare õppehoones (Uus-Sadama 5, M-218). Konverents algab kell 10 ning lõppeb 16.30.

Konverentsi ajakava ja registreerumine aadressil http://konverents2010.edicypages.com 

 

Lisainfo üliõpilaskonverentsi kohta: Martin Palm (5903 6433; mph@tlu.ee) või Marko Vene (5646 8381, markovene@escu.ee

 

Neljapäeva õhtul oodatakse aga kõiki huvilisi avatud kasvatusteaduslikule arutlusõhtule, mille seekordseks teemaks on „Mida teha, et väikestes piirkondades säiliks hea hariduse saamise võimalus?“

 

Arutluse alla tulevad näiteks õpetajate kogemused ja roll hariduse elujõulisuse tagamisel – kas ja kuidas väikekooli eeliseid kasutada (sõna võtavad Kostivere Põhikooli direktor Vaido Niinepalu ja Aruküla Põhikooli õppealajuhataja Maire Palusoo), ent ka laiemalt hariduse, harituse ja kultuuri omavahelised seosed. Arutelu veavad Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste Instituudi tudengid, oma mõtteid jagama on oodatud ka kõik külalised.

 

Arutlusõhtu toimub TLÜ Mare õppehoones (Uus-Sadama 5, M-648). Arutlusõhtu algab kell 18, lõppeb kell 20.15.

 

Lisainfo arutlusõhtu kohta: Laura Evard (56986710, lauraevard@hotmail.com

 

Üliõpilaskonverentsi ja arutlusõhtu korraldamist toetab Euroopa Sotsiaalfondist rahastatav programm Eduko, mille eesmärk on toetada haridusteaduse ja õpetajakoolituse arengut Eestis.

 

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ