Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Tegevõpetajad õpetasid õpetajakoolituse üliõpilasi 06. juuni 2012

eduko  

Eduko programmi konkursi “Tegevõpetajate kaasamine kõrgkooli õppetöösse” raames kaasati 2011/2012. õppeaastal Tallinna Ülikoolis kolm keeleõpetajat ja Tartu Ülikoolis kehalise kasvatuse õpetaja.

 

Merle Jungi (TLÜ) ainekursustesse „Saksa keele õpetamise alused“ ja „Saksa keele õpetamise metoodika ja didaktika I ja II“ kaasati Reet Jõgeva Tallinna Saksa Gümnaasiumist ja Anneli Kesksaar Tallinna Liivalaia Gümnaasiumist. Õpetaja-metoodik Reet Jõgeva analüüsib saksa keele õpetaja õppekava järgmiselt: „Erilist äramärkimist väärib üliõpilaste hea ettevalmistus võõrkeeletunni eesmärgistamisel ja planeerimisel.“ Loe aruannet ja analüüsi.

 

Liljana Skopinskaja (TLÜ) ainekursustesse „Inglise keele õpetamise alused“, „Erikursus inglise keele ainedidaktikast“ ja „Inglise keele õpetamise metoodika ja ainedidaktika II“ kaasati Meeri Sild Tallinna Lilleküla Gümnaasiumist. Inglise keele õpetaja Meeri Sild tegi kolm ettepanekut inglise keele kursuste uuendamiseks, mis keskendusid lõimitud ainete ja võõrkeele õpetamisele ja arvuti ning interneti kasutusvõimalustele. Loe aruannet ja ettepanekuid.

 

Maret Pihu (TÜ) kaasas ainekursusesse „Kehalise kasvatuse metoodika“ Viljandi Paalalinna Gümnaasiumi õpetaja Katrin Reinupi, kes tutvustas tudengitele Ernst Idla liikumissüsteemi, mis nüüd on osa uuendatud ainekavast. Loe aruannet ja ainekava.

 

Lisainfo:

Liis Revell

liis.revell@archimedes.ee

 

Varasemad uudised samal teemal:

Tegevõpetajate kaasamine kõrgkooli õppetöösse TÜ näitel

Konkursi "Tegevõpetajate kaasamine kõrgkooli õppetöösse" võitjad on selgunud

Õpetajakoolituse õppejõud tunnevad suurt huvi tegevõpetajate kaasamise vastu õppetöösse

Konkursi "Tegevõpetajate kaasamine kõrgkooli õppetöösse" tähtaeg on 02.03.2011

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ