Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Suveakadeemia “Õppimine – Mida? Kuidas? Miks?” 15. august 2012

eduko  

21.-23. augustil toimub suveakadeemia „Õppimine – Mida? Kuidas? Miks?“ Rapla maakonnas Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli äsjavalminud tehnikahoones (Staadioni 12, Kehtna).

 

Tänavuses suveakadeemias otsitakse vastuseid küsimusele, miks eluks vajalikest teadmistest-oskustest omandatakse koolis vaid 20% ning väljaspool kooli 80%. Samas õppimisele kuluvast ajast möödub koolis 80% ja väljaspool kooli 20%. Miks õpetame seda, millel tegelikkuses väärtus puudub? Miks ei võiks koolis ja väljaspool kooli omandatu osakaal olla vastupidine? Miks väidame, et haridus on see, mis järele jääb, kui teadmised ununevad?

 

Esinevad Peeter Normak, Anu Virovere, Mart Laanpere, Kristjan Port, Airiin Demir, Toomas Kruusimägi, Piret Kallaste, Marika Toots, Kaia Köster, Ilona Sillak, Tiina Toom, Katrin Uutsalu.

 

Suveakadeemia maht  on 20 tundi, leidub veel üksikuid vabu kohti.

 

Ootame osalema haridusasutuste juhte ja nende asetäitjad, lasteaia-, klassi- ja aineõpetajaid ning teisi huvilisi. Osa koolitustest toimub ühisõppena, teine osa aga sihtrühma- ja/või teemapõhiselt.

 

Suveakadeemia maksumus on 200 eurot koos majutusega, 170 eurot majutuseta. Hinnasoodustus 5% eelmistest suveakadeemiatest osavõtjatele ja ka juhul, kui ühest õppeasutusest on vähemalt 2 osavõtjat.

 

Elektrooniline registreerumine TLÜ Täiendõppekeskuse kodulehel.

 

Lisainfo ja registreerimine:
Kalle Vana
TLÜ Täiendõppekeskuse koolitusjuht
Tel 601 1275, 5340 3201
e-post: kalle@andras.ee

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ