Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Projektikirjutamise seminar 2.-3. augustil 11. mai 2011

eduko  
Kutsume  teid osalema programmide „Primus“ ja „Eduko“ partneritele korraldataval "Projektikirjutamise seminaril". Seminar toimub 2.-3. augustil Viinistu konverentsikeskuses http://www.viinistu.ee/site/ 


Seminari eesmärk on soodustada teadusliku projektitaotluse kirjutamise oskuste kujunemist haridusvaldkonnas. Koolituse tulemusena on koolitusel osalejal selge ettekujutus projektitaotlusele esitatavatest nõuetest ning ootustest projektitaotluse sisule. Seminarile ootame ennekõiki inimesi, kes soovivad saada teadusgrandi taotlemiseks lisakindlust. Seminarile eelnevalt tuleb teha iseseisvat tööd, sh valmistada ette projektitaotlus.

 

Täpsema koolituskava leiate siit: Suvekooli kava


Koolitust viivad läbi Tallinna Ülikooli professor Ellu Saar  ja vanemteadur Jelena Helemäe.  Mõlemad koolitajad on olnud arvukate projektide, sh rahvusvaheliste projektide vastutavad täitjad. Ellu Saar on ka Eesti Teadusfondi ühiskonna ja kultuuri ekspertkomisjoni liige. 

Seminaril osalejate piirmäär on 20 inimest. Seminar, toitlustamine ja ööbimine on osalejatele tasuta. Transpordikulusid ei hüvitata. Osalejad peavad töötama Eduko ja Primuse partnerkõrgkoolides.


Seminaril osalemiseks tuleb saata CV ja motivatsioonikiri e-maili aadressil kadrin.kergand@archimedes.ee


Registreerimise tähtaeg on 5. juuni.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ