Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Prof Vansteenkiste motivatsioonist: loeng ja meistriklass 15. oktoober 2014

eduko  
28.-29. oktoobril viibib Eestis   Belgia Genti Ülikooli professor Maarten Vansteenkiste, kes viib läbi motivatsiooniteemalise meistriklassi  ja peab loengu õpetajakoolituse õppejõududele ning koolipoolsetele praktikajuhendajatele

 

Professor Maarten Vansteenkiste on enesemääratlusteooria (self-determination theory (SDT))  üks rajajatest ja edasiarendajatest Euroopas. Ta huvitub eelkõige sellest, miks inimesed teevad seda, mida nad teevad ehk mis neid motiveerib. Näiteks kas mõned motiivid ja eesmärgid on rohkem seotud sujuvama identiteedi arenguga, paremate tulemuste ja isikliku heaoluga kui teised. Samuti sellest kuidas sotsiaalne keskkond, näiteks õpetajad, lapsevanemad jt saavad inimese motivatsiooni mõjutada. Ta on avaldanud 149 publikatsiooni, mida on tsiteeritud üle 2000 korra.

 

Professor Vansteenkiste peab  28. oktoobril kell 15 -17 Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpias (Liivalaia 33) avaliku loengu „Mustivation or wantivation: The Role of teachers as motivating coaches”. Loeng toimub inglise keeles eestikeelse sünkroontõlkega.

 Registreerimine loengule on lõppenud. 

 

29. oktoobril kell 11 -17 toimub Tallinnas Tallink City Hotellis professori meistriklass “Promoting engagement in students: The nurturing role of basic psychological need satisfaction”. Töökeel on inglise keel. Meistriklassis käsitletakse motivatsiooni küsimusi, sh tudengite motiveerimist põhjalikumalt.

Registreerimine meistriklassi on lõppenud.

 

Täpsema loengu ja meistriklassi tutvustuse leiate siit

 

Prof Vansteenkiste visiiti toetab Euroopa Liit, Euroopa Sotsiaalfond haridusteaduse ja õpetajakoolituse arendamise programmi Eduko kaudu ja üritused on osalejatele tasuta.

 

Tervitades,

 

SA Archimedese EDUKO büroo

 

 

Lisainfo: tiina.lipp@archimedes.ee

 

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ