Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Prof Maarten Vansteenkiste motivatsioonist: loeng ja meistriklass 22. mai 2014

eduko  
28.-29. oktoobril viibib Eestis Eduko büroo kutsel Belgia Genti Ülikooli professor Maarten Vansteenkiste, kes viib läbi motivatsiooniteemalise meistriklassi  ja loengu õpetajakoolituse õppejõududele ning õpetajatele. 

Loeng  "Mustivation or wantivation: The Role of teachers as motivating coaches” toimub 28. oktoobril kell 15-17 Tallinnas Radisson Blu Hotel Olümpias (Liivalaia 33). Etteregistreerimisel saavad osaleda saavad kõik huvilised. Loeng toimub inglise keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Loeng ka salvestatakse.
Loenguga samal päeval esitleme ka eesti keelde tõlgitud motivatsiooniteemalist õpikut "Motivating students to learn", mille autoriks on J. Brophy.  Õpik ilmub siiski novembris. 

Meistriklass “Promoting engagement in students: The nurturing role of basic psychological need satisfaction” toimub inglise keeles Tallinnas 29.oktoobril kl 10-17 Tallink City Hotellis (A. Laikmaa 5) . Meistriklass  on suunatud eelkõige õpetajakoolituse õppejõududele ning praktikakoolide mentorõpetajatele ja selles käsitletakse motivatsiooni ja tudengite motiveerimist põhjaikumalt. 

Põhjalikum ülevaade mõlema päeva kohta on leitav siit.  Lisainfo: tiina.anspal@archimedes.ee

Prof Vansteenkiste huvitub eelkõige sellest miks inimesed teevad seda mida nad teevad ehk mis neid motiveerib ja millised on need eesmärgid ja ambitsioonid mille poole nad oma elus püüdlevad. Prof Vansteenkinste on enesemääratlusteooria (self-determination theory (SDT) üks rajajatest ja edasiarendajatest.  
Rohkem infot: http://www.vopspsy.ugent.be/en/developmental-psychology/95-maarten-vansteenkiste.html#webpagina


Kommentaarid: 1

Vajalik teave, vaja soovitada osalemist võimalikult paljudele, kes õpetajakoolitusega tegelevad.
Urve Läänemets  |  26. mai 2014

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ