Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Õppekavaarendajad kohtusid Pärnus 01. märts 2010

eduko  
17.-18. veebruaril toimus Pärnus Eduko õppekavaarenduse laiendatud töörühma kokkusaamine. Koos arutleti ka valdkondlike  didaktikakeskuste kontseptsiooni ja loodavate töörühmade tööülesannete üle. 
Kohtumise memoga saate tutvuda siit  ettekannetega siit. 
Kohtumise põhjal valmis töörühmadele lähteülesanne Lähteülesanne veebr 2010.doc

Töörühmade kontaktid
Tartu Ülikool
alus- ja algharidus: Katri Raik
reaal- ja loodusained: prof Tago Sarapuu
humanitaarained: Anu Treikelder
kunsti- ja tehnoloogiaained: Anzori Barkalaja
sotsiaalained ja kehaline kasvatus: Anu Raudsepp
üldkasvatusteadused ja psühholoogia: Hasso Kukemelk

Lisaks kaks kitsama eesmärgi nimel töötavat töörühma:
pedagoogiline praktika: Janika Laur
VÕTA: Aili Saluveer

Kõigi kontaktid on kujul eesnimi.perenimi@ut.ee

Tallinna Ülikool

Alusharidus - Tiia Õun (tiia.oun@tlu.ee)
Klassiõpetaja - Airi Kukk (airi.kukk@tlu.ee)
Kutseõpetaja - Heidi Paju (heidi.paju@tlu.ee)
Keeled - Maris Saagpakk (maris.saagpakk@mail.ee)
Kehakultuur - Karin Baskin (karin.baskin@tlu.ee)

Sotsiaalained Mare Oja (mare.oja@ekk.edu.ee)
Reaal-ja loodusteadused hetkel leidmata
Loome Tiina Selke (tiina.selke@tlu.ee)

Pedagoogiline praktika  Inge Timoštšuk (inget@tlu.ee)


Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia
kasvatusteaduste töörühm - Airi Liimets
praktika - Kristi Kiilu (kristi.kiilu@mail.ee)
muusika töörühm - Tõnu Reimann ja Kristi Kiilu

Eesti Kunstiakadeemia
kontakt; Anne Susanna Lindström

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ