Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Praxise mõttehommik: Kuidas tagada pedagoogilise praktika kvaliteet? 13. märts 2012

eduko  

Poliitikauuringute Keskus Praxis koostöös Eduko bürooga korraldab 2. aprillil kell 10.00-13.30 Tallinnas Õpetajate maja Hansasaalis (Raekoja plats 14, Tallinn) mõttehommiku „Kuidas tagada pedagoogilise praktika kvaliteet?“. Mõttehommikul tutvustatakse värsket pedagoogilise praktika uuringut ja arutletakse ühiselt pedagoogilise praktika kvaliteedipõhimõtete üle.

 

Poliitikauuringute Keskus Praxis viis ajavahemikus juuni 2011-veebruar 2012 kuues õpetajaharidust pakkuvas kõrgkoolis läbi 15 õppekava pedagoogilise praktika korralduse ja finantseerimismudelite analüüsi. Analüüsi lõppraport on leitav siit. Eduko programmi raames töötav pedagoogilise praktika arendamise töörühm on välja töötamas pedagoogilise praktika arendamise kava. Kavas soovitakse defineerida kvaliteetse pedagoogilise praktika põhimõtted. Kohtumisel tutvustatakse nii uuringu tulemusi kui pedagoogilise praktika kvaliteedi tagamise põhimõtteid ja toimub arutelu.

 

Mis on Praxise mõttehommikute sari? Praxise mõttehommikutel tutvustatakse värskelt valminud ning veel avaldamata poliitikaanalüüse, olulisemaid järeldusi ning soovitusi poliitikate arendamiseks. Seejärel toimub seotud teemal modereeritud diskussioon valdkondlike ekspertide, kodanikuühiskonna organisatsioonide ja poliitikakujundajate osalusel. Iga mõttehommiku kohta valmib ka kokkuvõttev arutelu peamistest tulemustest. Mõttehommikute teemad on jälgitavad ka blogikeskkonnas.


Pedagoogilise praktika analüüs kuues kõrgkoolis rahastas Sihtasutus Archimedes ESF programmi Eduko kaudu.

Lisainfo:
Laura Kirss
SA Poliitikauuringute Keskus Praxis  
laura.kirss@praxis.ee

Liis Revell
SA Archimedes, Eduko programmi koordinaator
liis.revell@archimedes.ee

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ