Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Õpetajaks õppijad saavad taas stipendiumi taotleda 14. november 2011

eduko  
Haridus- ja Teadusministeerium jätkab õpetajakoolituses õppivatele tudengitele ning tulevastele muusika- ja tantsuõpetajatele stipendiumi maksmist. Stipendiumiga soovitakse motiveerida õpetajatööks andekaid üliõpilasi õpetajakoolituse erialadele kandideerima ja õpetajakutset omandama. Taotlusi stipendiumi saamiseks saab esitada alates tänasest, 14. novembrist. Ühe stipendiumi suurus 2010/2011. õppeaastal on 1278 eurot.

 

Stipendiumi võivad taotleda Euroopa Liidu liikmesriikide kodanikud ning siin alalise elamisloaga viibivad isikud, kes taotluse esitamise hetkel õpivad Eesti kõrgkoolis õpetajaks ja kutseõpetajaks vastavate standardite tähenduses ning looverialade üliõpilased, kes osalevad laulu- ja tantsupeo pedagoogilises protsessis.

Jätkuvalt on eelistatud sihtgrupp loodus-, täppis- ja tehnoloogia õpetajakoolituse õppekaval õppivad üliõpilased. Hindamisele võetakse taotlused, kus taotleja kaalutud keskmise hinne on vähemalt 3,5.

Stipendiumi taotlusvorm täidetakse Sihtasutuse Archimedes hariduskoostöö keskuse kodulehel ja esitatakse hiljemalt 5. detsembriks 2011.

Taotlustingimused ja lisainfo: http://archimedes.ee/hkk/index.php?leht=566

Lisainfo:

Vilja Saluveer
kõrghariduse osakonna peaekspert
tel 735 0219

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ