Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

TÜ Narva Kolledžis jätkab tööd Õpetajaklubi 25. märts 2011

eduko  
Tartu Ülikooli Narva kolledžis jätkab oma tööd Õpetajaklubi, mis on mõeldud vene õppekeelega Ida-Virumaa koolide õpilastele. Õpetajaklubi eesmärgiks on õpetajakutse prestiiži tõstmine ning venekeelsete noorte kaasamine õpetajakoolitusse.

 

Kevadsemestril korraldab klubi 2 kohtumist. 
Esimene kohtumine toimus laupäeval, 19. märtsil kell 11.00 aud. 116. Teema oli „Kuidas saada õpetajaks, keda austatakse?“, mida  viis läbi Narva Kesklinna Gümnaasiumi eesti keele  õpetaja, Moonika Laht.


Teine kohtumine toimub laupäeval, 16. aprillil kell 14.00 aud. 117. Teema on „Kas töötus ähvardab õpetajaid?“, mida  viib läbi Tartu Ülikooli Narva kolledži direktor, Katri Raik.
 
Õpetajaklubisse oodatakse gümnasiste vene õppekeelega koolidest, kellele pakuvad huvi pedagoogilised erialad ning ka need gümnasistid, kes ei ole veel oma erialavalikus kindlad ning tahavad teada saada kõikidest võimalustest. Õpetajaklubi lõppedes saavad gümnasistid tõendi klubis osalemise kohta.

 

Õpetajaklubisse registreerumine siin.
 
Õpetajaklubi tegevust TÜ Narva Kolledžis viiakse ellu  haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programmi Eduko raames, mida rahastatakse SA Archimedes kaudu Euroopa Liidu struktuurivahenditest.

 

Õpetajaklubi koordinaator:

Natalja Zorina

natalja.zorina@ut.ee, tel 356 0698

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ