Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Oktoober on hea õpetaja kuu 01. oktoober 2012

eduko  
Täna algas hea õpetaja kuu, mille eesmärk on tunnustada õpetajate tööd ja kutsuda inimesi õpetajaks õppima.

„Hea õpetaja kuu on aeg, mil nii õpilased, lapsevanemad kui ka ühiskond laiemalt võiksid mõtiskleda selle ameti olulisuse üle, kiita ja tänada oma õpetajaid ning - miks mitte - mõelda ka ise selle elukutse õppimise peale, " sõnas õpetajakuu projektijuht Siiri Evard.

 

Tänavuse hea õpetaja kuu märksõnaks on koostöö – seda õpetaja, õpilase, kogukonna ja ühiskonna vahel. Kuu on jagatud neljaks vastavaks teemanädalaks, mille raames toimub koolides, lasteaedades ja kõrgkoolides üle Eesti palju põnevaid sündmusi. Näiteks korraldatakse õpetajatele tänuüritusi, viiakse läbi kasvatusteaduslike erialade laat, samuti on võimalik saata elektroonilist tänukaarti ja osaleda kampaanias „Kiida õpetajat“.  Kõigi hea õpetaja kuu tegemistega saab end kursis hoida veebilehe www.opetajakuu.ee vahendusel.

 

Tänaseks on õpetajakuuga liitunud ligi 300 kooli ja lasteaeda. Liitumine on avatud päeva lõpuni www.opetajakuu.ee  veebilehel. Koolidele ja lasteaedadele saadetakse käesoleva nädala jooksul õpetajakuu sümboolikaga meened ning registreerunute vahel loositakse välja
üllatusi. Eelmisel aastal liitus õpetajakuuga 321 kooli ja lasteaeda üle Eesti.

 

Hea õpetaja kuud aitavad korraldada Tallinna Ülikool, Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Koolijuhtide Ühendus, Eesti Õpetajate Liit, Eesti Lastevanemate Liit ja programm „Tagasi kooli“. Hea õpetaja kuu saab teoks Euroopa Sotsiaalfondist rahastatava programmi Eduko toel.


Lisainfo:

Maarja Karjaherm

http://www.opetajakuu.ee/

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ