Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

OHHOO! konkurss otsib ägedaid haridusideid 13. mai 2011

eduko  

Mai lõpuni kestev OHHOO! konkurss otsib lastaedadest ja koolidest nutikaid ideid, toredaid traditsioone ja pühendunud inimesi, mis on eeskujuks kogu Eestile. Võitja või võitjad saavad enesearenduseks kokku kuni 1000 eurot.

 

“Otsime nutikaid lahendusi ja säravaid inimesi meie koolidest ja koolieelsetest lasteasutustest. See võib olla äge idee, uue tehnoloogia kaasamine õppetöösse, aga sama hästi hoopis koolibussi korraldamine maakoolis või koolipere ühine traditsioon,” lausus konkursi korraldaja Monika Maamägi Sihtasutusest Archimedes. OHHOO! konkursi nimigi näitab tema sõnul seda, et otsitakse midagi, mille peale žürii ühiselt vaimustub. “Võidab lugu, mille peale kogu žürii hüüatab üksmeelselt OHHOO!”

 

Üks õige OHHOO! on:

    * ootamatu ja uuenduslik;

    * äge või nutikas;

    * koolis hinnatud ja armastatud;

    * eeskujuks kogu Eestile;

    * oluline osa sellest, kuidas üks haridusasutus töötab;

    * seotud sellega, kuidas kool või õpetaja paremad saavad olla.

    * paneb lugejaid hüüdma: OHHOO!

 

OHHOO! konkursile saab kandidaadina üles seada nii inimesi, ettevõtmisi, lahendusi,  tegevusi, traditsioone kui ka terve õppeasutuse. 1000-eurone auhinnafond on mõeldud enesetäiendamiseks, nt koolituseks, klassiekskursiooniks. Kandidaate võivad esitada kõik ning on oodatud ka iseenda esitajad.

 

Žüriisse kuuluvad kirjanik Sass Henno, Innovaatiline õpetaja 2010 Kaie Mei Rocca al Mare Koolist jt õpilaste ja SA Archimedes esindajad. OHHOO! konkurssi korraldab haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programm Eduko. Programmi viib ellu SA Archimedes ja rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

 

Kandidaadi esitamiseks saab täita veebipõhise ankeedi aadressil www.ohhoo.ee või saada andmed postiga SA Archimedes, Eduko büroo, Koidula 13a, 10125 Tallinn, märksõna „OHHOO! konkurss“.

 

Lisainformatsioon:

Monika Maamägi

SA Archimedes, Eduko büroo

Tel 699 9394, 52 78 037

ohhoo@ohhoo.ee

http://www.ohhoo.ee/

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ