Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Edukalt on lõppenud kaks innovatiivsete ideede konkursi võiduprojekti 14. detsember 2011

eduko  
Eduko innovatiivsete ideede konkursil toetuse saanud projektidest on detsembrikuus edukalt lõppenud kaks Tallinna Ülikooli töötajate koordineeritud projekti. Allpool saate lähemalt tutvuda projektide idee lühikirjeldusega ja täitjate hinnanguga tulemustele.

 

Meisterõpetaja meistriklass (vastutaja Madis Lepik, TLÜ)

Projekti raames valmistati ette ja käivitati matemaatikaõpetajate tasemeõppes nn meistriklasside kursus, mis tutvustas õpetajakoolituse üliõpilastele suure kogemuspagasiga pedagoogide novaatorlikke lähenemisi. Meistriklassi kursusel osales 14 üliõpilast.

 

Õpetajate novaatorliku metoodikaga tunde filmiti ja saadud materjal töödeldi õppevideoteks, mille põhjal saab innovatiivseid metoodikaid tutvustada ka edaspidi. Valminud 6 tunnivideotega DVDd on kättesaadavad Tallinna Ülikooli matemaatikaosakonnas.

 

Projekti lõpparuanne (.pdf)

 

WEB 2.0 ja SMART Board tahvli kasutamine matemaatika õpetamisel (vastutaja Jüri Kurvits, TLÜ)

Projekti raames arendati välja ja katsetati WEB 2.0 rakendustel põhinevaid metoodilisi võtteid matemaatikaõppes (blogipõhised konsultatsiooni- ja kodutööde keskkonnad, tavaõppe täiendamine veebiõppega, veebiseminarid, online testimine, veebipõhise rühmatöö/projekti organiseerimine ja läbiviimine, SMART Boardi rakendused jne) ning käivitati matemaatikaõpetajate tasemeõppes kursus „WEB 2.0 ja SMART Board tahvli kasutamine matemaatika õpetamisel”. Kursusel osales 16 õpetajakoolituse tudengit.

 

Kõik õppematerjalid on kättesaadavad projektiks valminud keskkonnas aadressil: https://sites.google.com/site/matdidvalik/ 

 

Projekti lõpparuanne (.pdf)

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ