Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Kutse eelregistreerumiseks Richard M. Felderi koolitusele 17. jaanuar 2011

eduko  

Tallinna Tehnikaülikool kavandab 2011. aasta oktoobris täienduskoolitust õppejõududele teemal “Efektiivne õpetamine ja õppimine”.

 

Koolitust viib läbi Ameerika Ühendriikidest pärit Richard M. Felder, kes üks hinnatumaid ASEE (American Society for Engineering Education) ja IFEES (International Federation of Engineering Education Societies) õppejõude ja koolitajaid. 2010. aastal omistati talle Singapuris IFEES-i kõrgeim auhind – Global Award for Excellence in Engineering Education.

 

Richard M. Felderi täiendkoolitused sobivad nii tehniliste erialade õppejõududele ja õpetajatele kui ka reaalainete, infotehnoloogia-, loodusteaduste ja tehnoloogia-õppejõududele ning -õpetajatele. Kavandatavad koolitused sisaldavad loenguid ja õpitubasid, milles käsitletakse nii õpilaste erinevate õpistiilidega arvestamist õpetamisel kui ka kaasaegseid aktiivmeetodeid, mida saab rakendada loengutes, harjutustundides ja praktikumides. Lisainfot leiate Richard M. Felderi kodulehelt.

 

Koolitused toimuvad inglise keeles.

 

Koolitusel on võimalus osaleda ka Eduko partnerkõrgkoolide õppejõududel. Ühe koolituspäeva maksumus inimese kohta on orienteeruvalt 125 eurot. Suurema osavõtjate arvu korral koolituspäeva maksumus väheneb, osalejate piirarv on 200. Koolitusel osalejad kindlustatakse 170 lk loengumaterjali ja õpitubade õppematerjaliga.

 

Palume Eduko partnerkõrgkoolidelt hiljemalt 31. jaanuariks tagasisidet, kas kavandatavale täienduskoolitusele on huvilisi. Ootame sellekohast informatsiooni (kõrgkooli nimi, osaleja nimi ja kontaktandmed) aadressil ija.stoun@ttu.ee

 

Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge TTÜ Eesti inseneripedagoogika keskuse poole tel: 620 3255, e-posti aadress: tiia.ruutmann@ttu.ee.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ