Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

„KoolOni“ saatesari jätkab sügisel 02. juuni 2011

eduko  

Märtsis startis KUKU raadios haridussaate „KoolOn“ 2011. aasta kevadhooaeg,
mis lõppes 23. mail eetris olnud saatega reaalainete populariseerimisest üldhariduskoolides. „KoolOni“ sügishooaeg jõuab eetrisse järgmise õppeaasta alguses.

 

KUKU saatejuhi Kristel Kossari eestvedamisel võeti kevadhooajal kaheteistkümne saate käigus vaatluse väga erinevad hariduse, õppimise ning õpetamisega seotud teemad. Juttu tehti näiteks kolme endise haridusministriga, aga ka äsja ametisse astunud Jaak Aaviksooga. Kõne all oli ka koolijuhi amet, õpetajate töökoormuse suurus, õpilaste karjäärivõimalused ja -mured, karjäärinõustamine koolis, aga ka õpilaste ja üliõpilaste ettevõtlikkus. Saadetes vaagiti ka Eesti avalikkust, aga eriti Tallinna raputanud koolikatsete korda ning vene koolide eestikeelsele õppele ülemineku küsimusi.

 

Uus „KoolOni“ hooaeg algab juba septembris 2011, ikka selleks, et jätkata hariduselus aktuaalse üle arutlemist. Juba eetris olnud saateid saab kuulata KUKU taskuhäälingus: http://podcast.kuku.ee/saated/koolon/

 

Saatesarja toetab Euroopa Liidu Sotsiaalfondist rahastatav haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programm Eduko ning koostööd saate ettevalmistamisel tehti suuremate kõrgkoolide, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Õpilasesinduste Liiduga.

 

Head „KoolOni“ kuulajad, kui teil on ettepanekuid või tagasisidet möödunud hooaja saadete osas, siis saate meeskond ootab neid rõõmuga e-posti aadressile maiki.voore@tlu.ee

 

Lisainfo:

Maiki Voore

„KoolOni“ projektijuht

telefon: 640 9142, e-post: maiki.voore@tlu.ee

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ