Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Hooaega alustavas haridussaates väitlevad kolm haridusministrit 07. märts 2011

eduko  

Uue hooaja esimeses haridussaates KoolOn saavad täna kell 13 Kuku raadios sõna kolm eri aegade haridusministrit. Loetud tunnid pärast valimiste lõppu arutlevad Peeter Kreitzberg, Mailis Reps ja Tõnis Lukas selle üle, mis on Eesti hariduse võtmeküsimus.

 

Täna, 7. märtsil taasalustavas saatesarjas KoolOn vaadeldakse kõike hariduse ja teadmistega seotut. Saatejuht Kristel Kossar lubab intrigeerivat teemaderingi: “Uurime ikka, etmis see kool on - kas lihtsalt üks maja linna keskel, olgu siissammastega või ilma? Ehk on turbulentselt keev elume ümber piisavalt hea õpetaja? 

 

Esmaspäeviti kell 13 (kordus samal päeval kell 19) tuleb Kuku raadios juttu nii noortest meesõpetajatest, uutest gümnaasiumi õppekavadest kui ka erakoolidest. “Muidugi eijäta me tähelepanuta põnevaid e-lahendusi - kelle siis ei meeldikskäsitöötunnis arvutiga tikkida või moodsat i-Padi õppevahendinakasutada,” lubab saatejuht Kristel Kossar, et KoolOnis tuleb juttu ka kooli homsest päevast. Eelmistel hooaegadel on saates läbi arutatud hariduse võtmeküsimused haridusstrateegiast ning põhikooli- ja gümnaasiumiseadusest kuni seksuaalkasvatuseni koolides.

 

Saatesarja toetab Euroopa Liidu Sotsiaalfondist rahastatav haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise programm Eduko ning koostööd tehakse suuremate kõrgkoolidega.

 

KoolOn jõuab Kuku eetrisse esmaspäeviti kell 13 ja kordusena sama päeva õhtul kell 19, saadet juhib Kristel Kossar.

 

Lisainfo:

Kristel Kossar

KoolOni saatejuht

Tel 502 3287

kristel.kossar@gmail.com

http://eduko.archimedes.ee/koolon

 

Maiki Voore

Saate koordinaator

Tel 640 9142, 5332 6588

maiki.voore@tlu.ee

http://eduko.archimedes.ee/koolon 

 

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ