Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Homme jõuab eetrisse viimane “KoolOn” 24. mai 2013

eduko  

Laupäeval, 25. mail läheb eetrisse viimane saade Kuku raadio ja ESF programmi Eduko koostöös valminud haridussaadete sarjast “KoolOn”. 

Saate "KoolOn" viimane hooaeg sattus muutuste ning uuenduste ajajärku. Käesoleval aastal jõustus kõrgharidusreform ja toimusid põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse muudatuste arutelud. Lisaks oli saates kogu hooaja jooksul palju juttu uuenduslikest haridusmeetoditest ning toimunud ja eesseisvatest uuendustest Eesti haridussüsteemis. Räägiti nii viimastel aastatel avatud uuenduslikest koolidest kui uute ja põnevate meetodite katsetamisest ja rakendamisest üldhariduskoolides.

 

Saates käis külas palju huvitavaid Eesti haridusmaastikul eri valdkondades tegutsevaid inimesi, kelle kaudu jõudis info erinevate hariduselus aset leidnud protsesside ja sündmuste kohta igal nädalal ligi 20 000 kuulajani. “Veendusin saadet tehes selles, kuivõrd mitmekesine ja laialt ühiskonda haarav ja mõjutav on haridusvaldkond tervikuna, tänu millele ei jäänud teemadest kunagi puudu”, rääkis saatejuht Rein Pärn.

 

"KoolOni" hooaja viimase saate külaline on Eesti Inimarengu Aruande haridust puudutava peatüki üks koostaja Triin Lauri, kes on teadlasena viimase aasta jooksul uurinud Eesti hariduselus toimuvaid protsesse ning annab saates ülevaate haridusvaldkonna olulisematest arengutest.

 

Saade “KoolOn“ jõuab Kuku raadio eetrisse viimast korda laupäeval, 25. mail kell 17 ja on järelkuulatav aadressilt http://podcast.kuku.ee/saated/koolon/. Samal aadressil on võimalik järelkuulata ka kõiki varasemaid saateid. Aastatel 2011-20 oli Kuku raadio eetris kokku 57 haridussaadet “KoolOn”. 

 

Saatesari valmis koostöös Eesti kõrgkoolidega haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise ESF programmi Eduko raames.

 

 Lisainfo:

Triin Vakker

“KoolOn” koordinaator

triin.vakker@ut.ee

737 6121, 55 540 773

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ