Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Konverents: Eesti Haridusstrateegia 2020 (elukestva õppe strateegia) 25. mail Tallinna Botaanikaaias 23. mai 2011

eduko  
Eesti Koostöö Kogu partnerluses Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Haridusfoorumiga algatasid 2009. aasta teisel poolel „Eesti haridusstrateegia 2020” koostamise. Haridusvaldkonna asjatundjatest koosnev juhtkomisjon on kahe varasema avaliku arutelu toel ja kolme ekspertgrupi sisutiheda töö tulemusena jõudnud konkreetsete ettepanekuteni, mis tulevad viimasele avalikule arutelule 25. mail 2011. Strateegia antakse haridus- ja teadusministrile üle juunis 2011.

 

Kolmapäeval, 25. mail 2011 kell 10.30-17.00 Tallinna Botaanikaaias (Tallinn, Kloostrimetsa tee 52) toimuval konverentsil tutvustatakse ekspertgruppide töö lõpptulemusi ja Haridusstrateegia 2020 projekti, et huvitatud osapoolte ja oluliste partneritega koostöös teha parimad valikud, mis edendavad Eesti hariduse ja kogu meie ühiskonna jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet.

 

Ühtlasi algatatakse arutelu, kuidas paremini töötada selle nimel, et elukestev õppimine kui mõtteviis saaks omaseks igale Eesti inimesele. Arutelu toetavad materjalid on Eesti Koostöö Kogu kodulehel (www.kogu.ee ja www.elu5x.ee ) kättesaadavad alates 23. maist 2011. Koduleheküljel on samuti ülevaade senisest tegevusest Eesti pikaajalise haridusstrateegia väljatöötamiseks.

 

Kava ja lisainfo

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ