Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Kooliõpetajad õpetasid üliõpilasi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ja Tartu Ülikoolis 04. juuli 2012

eduko  

Eduko programmi konkursi “Tegevõpetajate kaasamine kõrgkooli õppetöösse” raames kaasasid 2011/2012. õppeaastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Tartu Ülikooli õppejõud oma tegevustesse neli tegevõpetajat.

 

Kristi Kiilu ja Anu Sepp (EMTA) kaasasid EMTA muusikapedagoogika õppekava aine "Muusikaõpetuse didaktika ja pedagoogiline praktika II" raames Tallinna 37. Keskkooli õpetaja Katrin Raamatu. Koostöö tulemusena said õppejõud tegevõpetajalt ettepanekuid õppeaine arendamiseks. Tutvu ettepanekute ja projekti aruandega.

 

Olga Schihalejev (TÜ) kaasas ainekursuse "Usundiõpetuse metoodika" raames Hugo Treffneri Gümnaasiumi õpetaja Toomas Jürgensteini ja Tartu Katoliku Kooli õpetaja Aleksandra Sooniste. Tutvu projekti tulemusena valminud õppematerjalidega ja projektiaruandega.
 
Vadim Semenov ja Olga Burdakova (TÜ Narva Kolledž) kaasasid õppeainete "Vene keele õpetamise metoodika I kooliastmes" ja "Kirjanduse õpetamise metoodika I kooliastmes" Tallinna Pae Gümnaasiumi õpetaja Tamara Kuzmina. Tutvu aruande ja lisamaterjalidega.

 

Lisainformatsioon:

Liis Revell

liis.revell@archimedes.ee

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ