Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Dr Richard M. Felderi koolitus ja õpituba Tallinnas 01. veebruar 2011

eduko  

17.-18. oktoobril 2011 viivad dr Richard Felder ja dr Rebecca Brent Tallinna Tehnikaülikoolis läbi mõjusa õpetamise õpitoa (2 päeva, osavõtutasu 250 eurot).

 

Õpituba on mõeldud tehnika-, tehnoloogia-, insenerierialade, reaalainete, infotehnoloogia-, loodusteaduste ja bioloogia õpetajatele ning õppejõududele, kuid sobib ka kõigi teiste erialaainete õpetajatele ning õppejõududele kutsekoolis, gümnaasiumis, rakendus-kõrgkoolis, kolledžis ja ülikoolis.

 

Koolitus toimub inglise keeles. Osalejad saavad ka õppematerjali.

 

Õpitoa teemad:

- Kuidas õpilased õpivad? Kuidas õpetajad õpetavad? Mis vead on õpetamisel kõige sagedamad?

- Kuidas planeerida ainekursust? Mida tuleks teha esimesel päeval?

- Kuidas minust saaks parem õpetaja? Kuidas saaksin õpilasi tunnis aktiviseerida, isegi siis, kui neid on auditooriumis enam kui 200?

- Kuidas kasutada induktiivseid õppemeetodeid (uurimispõhine õpe, probleemipõhine õpe, projektipõhine õpe, juhtumipõhine õpe) õpetamisel? Miks neid meetodeid kasutada?

- Kuidas koostada kontrolltöid nii, et need oleksid karmid ja õiglased?

- Missuguste õpilastega seotud probleemidega me õpetamisel kokku puutume (töökorraldus, distsipliin, emotsionaalne kriis, spikerdamine jne)? Kuidas neid lahendada?

- Missuguseid muid probleeme tuleb õpetamisel ette (hindamine, hinnang õpetaja tööle, aja kasutamine jne)? Kuidas sellega toime tulla?

 

Eelregistreerimine ja informatsioon:

tiia.ruutmann@ttu.ee

telefon  620 3255

 

 

Dr Richard M. Felder on keemiatehnoloogia eriala emeriitprofessor North Carolina State Universitys Põhja-Carolinas USAs. Ta on enam kui 200 haridusalase teadusartikli autor või kaasautor. Alates 1991. aastast on ta üks Ameerika Insenerihariduse Ühingu (American Society for Engineering Education, ASEE) Efektiivse Õpetamise Instituudi juhtidest.

 

Dr Richard Felder on koos oma abikaasa dr Rebecca Brentiga läbi viinud üle 600 mõjusa õpetamise õpitoa ja seminari, olnud mentoriks noortele õppejõududele ülikoolis, osalenud konverentsidel USAs ja mujal. Ülevaatega läbiviidud õpitubadest ja saadud tagasisidest saab tutvuda Richard Felderi kodulehel:

                                            http://www4.ncsu.edu/unity/lockers/users/f/felder/public/ 

 

Dr Felderile on omistatud hulgaliselt kõrgeid autasusid ja aastapreemiaid, näiteks Rahvusvahelise Insenerihariduse Ühingute Föderatsiooni IFEES 2010. aasta aastapreemia suurepärase õpetamise eest, R.J. Reynoldsi õpetamise, teadustöö ja arendusvaldkonna autasu.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ