Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Eestit külastas Austraalia haridusnõustaja Bill Rogers 26. märts 2012

eduko  


 

Eesti õpetajakoolituse õppejõudude ning õpetajatega käis oma kogemusi jagamas maailma üks tippspetsialiste väljakutsuva ja probleemse koolikäitumise alal, Austraalia professor Bill Rogers. Tema raamat „Käitumine klassiruumis. Tõhusa õpetamise, käitumisjuhtimise ja kolleegitoe käsiraamat” ilmus äsja ka eesti keeles. Bill Rogersi lahkel loal on raamat tänaseks kättesaadav ka elektrooniliselt siin.

 

Bill Rogers viis Eestis viibides koos Ene Kulasaluga läbi õpetajakoolituse õppejõududele suunatud meistiklassi "Ebakohase käitumise tagajärjed" ning kahepäevase lasteaia- ning kooliõpetajatele mõeldud seminari "Väljakutsuv käitumine - kooliterviklik lähenemine". Kokku kuulas ja mõtles Bill Rogersile kaasa 253 Eesti haridustöötajat. Tagasiside Bill Rogersile oli väga positiivne tõestades, et Eestiski on käitumisjuhtimise teema päevakajaline.

 

Eduko büroo tänab Bill Rogersit inspireeriva ning arutelu ärgitava külaskäigu eest. Praktiliste meistriklasside sari Eduko programmi raames jätkub, kavas on muuhulgas käsitleda klassikokkuleppe sõlmimist.

 

Loe samal teemal artiklit "Õpetajate Lehes".

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ