Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Avatud on taotlusvoor ülikoolide õpetajahariduse veebilehtede loomiseks 17. juuni 2013

eduko  
Eduko programmi üks eesmärk on üliõpilastele ja õpetajatele suunatud õpetajahariduse alase nõustamisteenuse arendamine. Järjest olulisemaks on muutunud aga ka nende inimeste nõustamine, kellel kõrgkooli lõpetamisest on möödunud aastaid, kuid kes nüüd on hakanud huvi tundma õpetajaks õppimise vastu.

Eestis pakub õpetajakoolitust hetkel 5 ülikooli ning info leidmine õpetajaks õppimise võimaluste ja teede, sh ümberõppe kohta on killustatud. Selleks, et info leidmist huvitatutele võimalikult lihtsaks teha pakume teile võimalust saada toetust oma virtuaalse nõustamisteenuse arendamiseks ehk ülikooli kodulehele keskkonna loomiseks, kust oleks kõigil huvitatutel võimalik leida informatsiooni õpetajaks õppimise võimaluste kohta.

 

Hiljuti avatud Tudengiveebi (www.tudengiveeb.ee) on loomisel eraldi lehekülg, kus tutvustatakse lühidalt õpetajaharidust ja õpetajaks õppimise võimalusi Eestis ning kuhu on plaanis lisada lingid iga õpetajakoolitust pakkuva ülikooli õpetajakoolituse kodulehele. Edukost on võimalik taotleda vahendeid lehekülje ülesehituseks ja sisu tootmiseks. Tulenevalt kokkuleppest Eduko nõukojas (28.11.2012) on tähtis, et leheküljel oleks otsingumootor, mis aitab huvitatul sinna andmeid sisestades leida endale õpetajaks õppimise tee.

 

Täpsemalt on lehekülje sisuline osa lahti kirjutatud juhendis. Kõrgkoolidel, kellel on ainult üks õpetajakoolituse õppekava, sellist otsingusüsteemi teha vaja ei ole.

 

Taotlusi lehekülje loomiseks ootame taotlusvormil Eduko koordinaatori Liisa Lumiste aadressile liisa.lumiste@archimedes.ee hiljemalt 1. juuliks. Juhul, kui taotlust selleks ajaks esitada ei jõua, siis võtke palun ühendust.


Lisainfo:

Liisa Lumiste

liisa.lumiste@archimedes.ee


Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ