Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Eduko büroo tõi lisajõudu õppekavaarendusse 23. september 2010

eduko  

Eduko büroos alustas tööd tegevuste 3 ja 4 koordinaatorina Teibi Torm. Teibi peamine ülesanne on õppekavaarenduse protsessi juhtimine lähtuvalt Õpetajakoolituse strateegiast ning kuue partnerkõrgkooli vajadustest.

Varasemalt on Teibi töötanud koolitusjuhina, sealjuures viimati SA Noored Kooli, kus ta arendas välja töökohapõhise õpetajakoolituse programmi ja kus koostöö ülikoolidega andis talle laia pildi Eesti õpetajakoolituse süsteemi toimimisest. Teibil on majandusalane baasharidus ja ta on lõpetamas Tallinna Ülikooli andragoogika magistrantuuri. Peale kahenädalast töötamist ja kõigi partnerkõrgkoolide koordinaatoritega kohtumist võtab Teibi eesootavad väljakutsed kokku selliselt: „Õppekavaarenduse töörühm on teinud head tööd muutmisvajaduse selgel kirjeldamisel ning aeg on kokku leppida tegevuste eest vastutajad ja tegutseda“. Järgmiseks sammuks ongi 2011 tegevuskava koostamine, mis on tänaseks käima läinud.

 

Tiina Anspal jätkab tegevuste 1, 2 ja 5 koordineerimist. Monika Maamägi hakkab koordineerima tegevust 6 ning jätkab partnerite nõustamist ablikõlblikkuse küsimustes. Malle Peedo kontrollib väljamaksetaotluseid ja nõustab partnereid väljamaksetaotluste koostamisel.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ