Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Didaktikakeskuste e-keskkonna eelanalüüsi käigus kaardistatakse kõrgkoolide vajadused 28. oktoober 2011

eduko  

Algamas on didaktikakeskuste e-keskkonna eelanalüüs, mille eesmärgiks on kaardistada erinevate kõrgkoolide akadeemiliste töötajate vajadused seoses e-keskkonna loomisega ja luua e-keskkonna prototüüp koos eeldatava maksumusega. E-keskkonna eelanalüüsi läbiviimise hanke võitis Trinidad Consulting OÜ. Eelanalüüs viiakse läbi ajavahemikus 26.10.2011 - 31.01.2012.


Didaktikakeskuste loomise eesmärgiks on tõhustada kõrgkoolides didaktikaalast uurimus-, arendus- ja õppetööd. Didaktikakeskuste väljaarendamine toimub kuues kõrgkoolis - Eesti Kunstiakadeemia (EKA), Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia (EMTA), Tallinna Pedagoogiline Seminar (TPS), Tallinna Ülikool (TLÜ), Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ) ja Tartu Ülikool (TÜ).

 

Nimetatud kõrgkoolid ja erinevad ainevaldkonnad koostasid novembris 2010 didaktikakeskuste strateegiad, mille kaudu kirjeldati keskuste eesmärgid ja funktsioonid. Strateegiate väljatöötamisel selgus, et eksisteerib vajadus luua keskuste tööd toetav e-keskkond. Selleks, et täpsustada erinevate kõrgkoolide akadeemiliste töötajate vajadusi, viiakse läbi e-keskkonna eelanalüüs. Vajaduste kaardistamiseks viiakse läbi intervjuud ajavahemikus 31.10.11-16.11.11.


Eelinfo: kõigile asjahuvilistele toimuvad eelanalüüsi käigus kaks seminari vahetulemuste ja lõpptulemuse esitluseks ja aruteluks:

      Seminar: visiooni esitlus 28.11.2011, Tallinnas kell 11:00-14:15

      Seminar: tulemite esitlus 12.01.2012, Tallinnas kell 11:00-14:15

Seminaride kohta lisatakse täiendav info Eduko veebi ja saadetakse e-maili listidesse nädal aega enne seminaride toimumist.


Otsuse e-keskkonna väljatöötamise kohta teeb lähtuvalt eelanalüüsi tulemustest kõikide kõrgkoolide, HTMi ja SA Archimedes esindajatest koosnev töörühm veebruaris 2012.


Lisainfo:

Eelanalüüsi projektijuht: Andrus Sarv (andrus.sarv@trinidad.ee, 506 7097)

Eelanalüüsi üldkoordinaator: Teibi Torm (teibi.torm@archimedes.ee, 56 642 380)


Varasemad uudised: Avatud on hange: Didaktikakeskuste e-keskkonna eelanalüüs

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ