Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Selgusid meediamängude konkursi võitjad 21. oktoober 2009

eduko  

Tallinna Pedagoogilises Seminaris korraldatud meediamängude konkursi võitis Deivi Pard mänguga “Meediabingo”, kus mängijad peavad selgitama, millega nad meediavahendeid kasutavad.

Esikoha ja 1 000-kroonise auhinna saanud Deivi Pardi (Vääna lasteaed-algkool) mäng „Meediabingo“ on lõbus ja hariv lauamäng, mille valmistamine on jõukohane igale lasteaiaõpetajale ja lapsevanemale ning mängu saab koostada koos lapsega.


Mängus tuleb lastel põhjendada, millega ta üht või teist meediavahendit kasutab (kõrvad ja raadio jms). Mäng annab võimaluse arutleda erinevate meediavahendite kasutusvõimaluste üle.


Võrdse konkurentsi tõttu otsustas konkursikomisjon jätta teise ja kolmanda koha jagamisele.


Auhinnalist kohta jagasid Helbe Laar ja Sirje Kasemets Pärnu Ülejõe lasteaiast mänguga “Mesilane Maya“ ning Malle Teder Rõngu lasteaiast Pihlakobar mänguga „Telepoiss õpetab“. Mõlemad auhinnatud said preemiaks 750 krooni.


Mõlema mängu puhul on tegemist rollimängusugemetega õppemängudega, mis sisaldavad mängulisi ülesandeid koos tegevuste ja dramatiseeringutega.


Mängudes pööratakse erilist tähelepanu laste esinemisjulguse kujundamisele. Meediat kasutatakse kui vahendit teiste valdkondade õppetegevuste rikastamiseks.


Nii auhinnatud mängud kui ka teised konkursile laekunud mängud lisatakse peatselt valmivasse kogumikku „Meediamängud lasteaias“.


Konkurssi aitas korraldada Euroopa Liidu Sotsiaalfondist rahastatav SA Archimedes õpetajahariduse edendamise programm Eduko.(Pildil on esikoha saanud mäng "Meediabingo". Pildi autor: Kristi Vinter.)

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ