Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Arengu- ja õppimisepsühholoogia koolitus paelus kuulajaid 02. juuni 2010

eduko  
Kaks päeva väldanud koolitusel andsid professor Eve Kikas ja professor Aaro Toomela kuulajatele ülevaate arengu- ja õppimisepsühholoogiast. Muude teemade hulgas rääkis professor Toomela aju ja psüühika seostest ning professor Kikas motivatsioonist ja õpistrateegiatest.

Aaro Toomela ettekandega saate tutvuda siit.
Eve Kikase ettekande slaidid on leitavad siit (28.05.10) ja siit (29.05.2010)

„Koolitus pani mind veelkord mõtlema õpetaja ja õppejõu rollist õppimisprotsessis,“ kirjutas üks osalenu tagasisidelehele.

„Kõik on palju keerulisem, kui olen senini arvanud,“ lisas teine koolitatu. „Praegu on liiga palju infot, mida olen vastu võtnud. Selleks, et oma iva leida, läheb aega.“

Kokku osales koolitusel 41 inimest, kes andsid nii koolitajatele kui ka koolituse sisule kõrge hinde ning paljud soovinuks, et koolitus oleks veelgi kauem kestnud, sest huvitavat infot oli niivõrd palju.

Osalejate rahulolu koolitusega näitasid ka tagasisidelehed ja paljud soovisid uusi koolitusi. Näiteks soovitakse rohkem kuulda lugemisoskustest, praktika ja lõputööde juhendamisest, efektiivse tagasiside andmisest, õpimotivatsioonist ja õpetamist soodustavate tingimuste loomisest ja kehakeelest.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ