Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Algas hea õpetaja kuuga liitumine 17. september 2012

eduko  
Kuni 1. oktoobrini on kõigil koolidel ja lasteaedadel võimalus liituda hea õpetaja kuuga, mille eesmärk on väärtustada õpetaja tööd ja öelda õpetajatele “aitäh”.

“Õpetajakuuga liitudes näitavad koolid ja lasteaiad, et nad väärtustavad õpetajaid ning kutsuvad üles ka teisi üheskoos arutlema selle elukutse olulisuse üle," sõnas hea õpetaja kuu projektijuht Siiri Evard. Tänavuse hea õpetaja kuu märksõna on koostöö – seda õpetaja, õpilase, kooli, kogukonna ja ühiskonnavahel.

 

Hea õpetaja kuuga saab liituda veebilehel http://www.opetajakuu.ee/, sisestades registreeruva asutuse kontaktandmed. Kõikidele liitunutele saadetakse hea õpetaja kuu sümboolikaga meened ja kampaanias “Kiida õpetajat” osalemiseks vajalikud materjalid.

 

Õpetajakuu veebilehe vahendusel saab end kõigi hea õpetaja kuu tegemistega kursis hoida ja registreerunutel on võimalik sündmuste kalendri kaudu teada anda, mis nende koolis põnevat toimub. Registreerunute vahel loositakse välja üllatusi ja iga kalendrisse kantud sündmus annab ühe loosipileti.

 

Traditsiooniliselt tähistatakse hea õpetaja kuud oktoobris. Tänavune hea õpetaja kuu on järjekorras juba neljas. 2011. aastal liitus õpetajakuuga 321 kooli ja lasteaeda üle Eesti.

 

Lisainfo:

Maarja Karjaherm

http://www.opetajakuu.ee/

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ