Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

Ajakiri Frontline Learning Research ootab kaastöid 20. märts 2013

eduko  
Euroopa suurim haridusuurijaid ühendav organisatsioon EARLI (www.earli.org) on asutanud uue ajakirja Frontline Learning Research, mille esmanumbrisse oodatakse kaastöid.
Tartu Ülikooli ja Eesti haridusteaduste hindamisel toodi kiitvate sõnade kõrval ühe puudusena välja, et me ei paista rahvusvaheliselt piisavalt silma - ei reageeri eesliiniteadusele ja ei paku ise sinna intrigeerivat uut sisendit. Just selleks tegevuseks on Euroopa suurim haridusuurijaid ühendav organisatsioon EARLI (www.earli.org) asutanud uue ajakirja Frontline Learning Research (journals.sfu.ca/flr/).

Ajakirja esmanumber on ilmumas mais 2013. Kaastööd on väga oodatud. Eesmärgiks on tippteaduse tulemuste kiire avaldamine. Tagasiside tuleb üldjuhul kolme nädalaga. Avaldada saab nii lühiartikleid (alates 1000 sõnast) kui ka päris pikki (kuni 20 000 sõna).

Meenutades EARLI kahe eelmise ajakirja edu (Learning & Instruction ja Educational Research Review) ei ole põhjust kahelda, et kolmandagi ajakirja kaudu jõuavad Eesti haridushuviliste sõnumid väga paljudeni.

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ