Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

9-10. mail toimusid Vanaõuel Eduko motivatsioonitalgud 14. mai 2014

eduko  
9.–10. mail toimusid Viljandimaal Vanaõue Puhkekeskuses Eduko motivatsioonitalgud, mis olid suunatud üliõpilastele, kellel on huvi õpetajahariduse vastu. 

Ürituse eesmärk oli motiveerida juba tegevaid õpetajaid ametis jätkama ja ärgitada uusi tudengeid õpetaja haridust omandama. Esimesel päeval toimus neli töötuba, mille raames käsitleti mitmesuguseid teemasid. Näiteks miks hakata kunstiõpetajaks, kuidas olla parem suhtleja ja esineja, kas digivahend võiks olla tunnis hoopiski sõber, mitte vaenlane, kuidas olla parem meeskonnatöötaja. Laupäeval said tudengid osaleda häälekoolitusel ja õppida suunama stressi. Kogu üritust saatis eriskummaliselt positiivne ja hea meeleolu, mis jäi püsima veel päevadeks!

Uute kohtumisteni!

 

Toimunud töötoad:

 

1. „Õppija digivahend tunnis: kas keelatud vahend, Facebook või …?” Jüri ja Marina Kurvits (Tallinna Ülikool)

2. „Why to become an art educator?” prof Tomaz Zupancic (Eesti Kunstiakadeemia külalisprofessor; töötuba inglise keeles);

3. Suhtluskoolitus. Kadri Ugur (Tartu Ülikooli kommunikatsiooni- ja infoteaduste instituudi teadur). 

4. Meeskonnatöö ja probleemilahendus. Ingrid Kõks, Kaarel Viik, Mikk Kalamees ja Mihkel Tomson (Tallinna Tehnikaülikoolo Mehaanikateaduskonna tudengid erialalt Tootearendus ja tootmistehnika)

5.  Häälekoolitus. Anne-Liis Poll (EMTA)

6. „Kuidas eksamiteks ette valmistuda”. Signe Reppo (Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi psühholoogia eriala täiendkoolituse programmijuht)

 

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ