Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

19. jaanuari "KoolOnis" 18. jaanuar 2013

eduko  

23.–25. jaanuaril toimub Tallinnas kõrghariduskonverents „Kõrgharidus – kõrgtasemel õppimine?“, mille eesmärk on kujundada Eesti õppejõududes valmisolekut oma õpetamisoskusi arendada ja uurida. Õpetamisest-õppimisest, õppejõu mõjust kõrghariduses toimuvatele protsessidele ning õppija, kõrgkooli, valdkonna ja ühiskonna arengule tuleb juttu Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõu Marge Täksi ning üliõpilase Triin Kiburiga.

 

11. veebruaril toimub Tallinnas Kristiine Keskuses õpilasfirmade laat, kuhu on oodatud osalema ligi 100 õpilasfirmat Eestist, Rootsist ja Norrast. Stuudios on külas õpilasfirma Momentus esindajad, kes tutvustavad laadal toimuvat lähemalt.

 

Lisaks on saates külas heategevusliku projekti “Koos kooli” eestvedaja Piia Porr. Juttu tuleb möödunud aastal JCI Toompea ja Lasterikaste perede liidu koostöös läbi viidud projektist, mille raames aidati raskustes perede lastele koolitarbeid muretseda.

 

KoolOn jõuab Kuku raadio eetrisse laupäeviti kell 17 ja on järelkuulatav aadressilt http://podcast.kuku.ee/saated/koolon/ 

 

Saatesari valmib koostöös Eesti kõrgkoolidega haridusteaduse ja õpetajakoolituse edendamise ESF programmi Eduko raames.

 

Lisainfo:

Triin Vakker

“KoolOn” koordinaator

triin.vakker@ut.ee

737 6121, 55 540 773

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Vastus:
Email again:
Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ