Tahame, et Eesti koolis töötaks vaid parimad õpetajad!

 

 „Üheksandikud“ näitab koolielu seestpoolt


 ETV koolielu-teemaline tõsieluseriaal „Üheksandikud“ jälgib ühe klassi arengut terve õppeaasta vältel.


Sarja keskmes on Kuristiku Gümnaasiumi 9. klass. Tagasihoidlike õpitulemustega klassi ees vahetatakse välja viie aine (eesti keel ja kirjandus, matemaatika, inglise keel, bioloogia, kehaline kasvatus) õpetajad. Noorte ette astuvad nn super-õpetajad, kelle missiooniks saab eeloleva õppeaasta vältel klassi õpitulemusi oluliselt parandada. See annab noortele, kel enne polnud lootustki edasi õppimiseks, võimaluse astuda kas gümnaasiumi või kutsekooli.


Saatesarja eesmärgiks on väärtustada ja populariseerida õpetaja kutset, tõsta au sisse õppimine; suurendada õpilaste enesekindlust ja usku oma tulevikuväljavaadetesse; tutvustada koolielu ja koolis toimuvat avalikkusele lähemalt ning ärgitada ühiskonnas debatte kooliharidusest ja õpetajate rollist meie elus.


Sari „Üheksandikud“ oli ETV ja Vikerraadio eetris oktoobrist kuni detsembrini 2013. Kokku läks eetrisse 12 kolmekümne-minutilist saadet iganädalaselt ETV-s ja Vikerraadios. Saated on järelvaadatavad ERR arhiivis.


Tele- ja raadiosaate valmimist toetas Euroopa Sotsiaalfondist rahastatav Eduko programm.Programmi raames läbi viidud haridusuuringud võtab kokku Eduko uudiskiri nr 7. Lõpparuanded leiate siit

Tähistasime oma edukat koostööd Hariduse koostööpäevadel!!

Vaata lisa koostoopaevad.archimedes.ee 

Jäädvustas: Joonmeedia OÜ